PASı SPREYLE NANAY ETMEK: OK-151 PAS SöKüCüYü SARF KıLAVUZU

Pası Spreyle Nanay Etmek: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Pası Spreyle Nanay Etmek: OK-151 Pas Sökücüyü Sarf Kılavuzu

Blog Article

Maden yüzeylerin baş antagonistı pas, aletlere, ekipmanlara ve ayrıca araba parçalarına dokunca verebilir. Neyse ki Özkimsan Uran Kimyasalları cephanenizde bir tabanca sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu derişik formül pasla tesirli bir şekilde uğraş fiyat ve püskürtme yöntemiyle sıkıntı ve keskin bir aplikasyon süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, maden yüzeylerdeki pası almak için OK-151'in sprey olarak nite kullanılacağını meyanştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Takatlü Bir Pas Temizleme Çözümü

OK-151, çeşitli mühür yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak kucakin tasarlanmış konsantre bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün için veri verirken Asayiş Bilgi Formuna (SDS) kafavurmanın dirimsel örutubet taşıdığını unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyevi dahişimi, potansiyel tehlikeler ve emniyetli kullanma prosedürleri için kapsamlı ayrıntılar sunar. SDS başkaca OK-151'in belli metallerde veya belli başlı çsafha koşullarında kullanılmasına ilgili sınırlamaları da belirtecektir.

Tedarik: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce lüzumlu aletlere iye evetğunuzdan emin olun ve güvenliğe öncelik verin:

Önce Emniyet: OK-151 muhtemelen keskin kimyasallar dâhilerir. Her saat eldiven, gkişi, ait kimyasallara onat teneffüs amortisörı ve kollayıcı giysi üzere uygun Zatî Hami Ekipman (KKD) kullanın.
Çdüzenışma Düzlükı: Dumana sunulan kalmayı en aza indirmek kucakin hayır havalandırılan bir düz seçin. Mümkünse münhal havada çallıkışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe bağlı): Çevredeki alanları aşırı ab sıçramasından yahut damlamalardan arkalamak derunin damla bezler veya plastik örtü kullanmayı düşünün.
Nezafet Malzemeleri: Paçavralar, direnimçı alanlar derunin anif bir fırça (isteğe demetlı) ve durulama derunin bir kez kaynağı üzere harbilik malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Silahınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şteamülesinde gelmese de tasarruf kolaylığı ciğerin yaraşıklı bir püskürtücuzuv aktarabilirsiniz:

Orantılı Sprey Şhizmetesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şmeslekesi seçin. Sprey şkonuesinin temiz evetğundan ve başka kimyevi maddeler içermediğinden sakıncasız olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak gerekli oranda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şsorunesine aktarın. Nazarıitibar: Kötüı solumaktan yahut konsantreyi dökmekten kaçının.
Hasımı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak ruhlu bir şekilde ne uygulayacağınız dunda açıklanmıştır:

Sınav Spreyi (İsteğe bağlamlı): Mülevven yahut duygun yüzeyler karınin, herhangi bir renk bozulmasına sebep olmadığından güvenli sarhoş olmak ciğerin OK-151'i küçümencik, göze çarpmayan bir alanda test etmeyi düşünün.
Vasıtasız Yürütüm: Yoğun pas birikintileri için, sprey şçalışmaesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve aracısız etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Tüm paslı alanların kaplandığından emniyetli olarak yeksan ve iyi miktarda OK-151 Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi huzur uygulayın. İhtiyaçlarınıza bentlı olarak püskürtme memesini safiha bir sis veya henüz yoğunlaştırılmış bir dürüstış ciğerin ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici tarafından tamlanan müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine icazet verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine bağlı olarak değsorunebilir.
Yağıı Silahsızlandırmak: Pası Arıtmak ve Ayıklamak

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonra:

Karıştırma (İsteğe Sargılı): İnatçı pas için, çözeltinin beklemesine müsaade verdikten sonrasında yüzeyi hafifçe çalkalamak midein dürüşt bir fırça kullanın. Bu diretmeçı pas parçkırıcıklarının gevşemesine yardımcı kabil.
İyice Durulayın: OK-151 lafıntılarını ve gevşemiş pas parçkötüklarını hazfetmek bâtınin tüm sahaı kılıklı suyla enikonu durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Bağlamlı): Kabartma tozu çözeltisiyle veya ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin gerekli olup olmadığını yakalamak karınin SDS'ye veya üreticinin talimatlarına bakın.
Kurutma: Daha okkalı kullanmadan yahut saklamadan önce, fiillenmiş yüzeyin tamamen kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Boyama veya şümul: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek karınin temizlenmiş metal yüzeyi pas önleyici bir boya veya istila ile boyamayı veya kaplamayı düşünün.
Nem Muayeneü: Metal nesneleri muhtemel olduğunca kuru ortamlarda saklayarak neme maruz kalmayı en aza indirin.
Düzenli Bakım: Maden yüzeyleri pas belirtileri açısından ahenkli olarak inceleyin ve daha okkalı hasarı önlemek dâhilin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli mühür yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve içli bir reviş sunar. Güvenliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını uyma etmeyi ve ürünü dikkatli bir şekilde uygulamayı ihmal etmeyin.

Report this page